Flat Preloader Icon

Meist

Kes me oleme

Tere,

Mul on heameel näha, et oled jõudnud meie kodulehele!
VanHelde bränd on sündinud soovist pakkuda rohkem soodsama hinnaga. Usume, et iga kodu peaks kaunistama värsked ja ilusad lilled. Lilled oma ehedas olekus tekitavad kõigis positiivse emotsiooni ning annavad suurepärase võimaluse seda enda koju tuua.
Hindame Eesti floristide tööd kõrgelt ja kõik, mis on valminud läbi kellegi kätetöö, on erilise tähendusega. Pakumegi inimestele võimaluse ise teha. VanHelde e-poest tellides saate lilled tootja pakendis ning puhastamata. Ehk siis ettevalmistus lillede vaasi panekuks ja/või kimpu seadmiseks on Sinu enda teha. Sellest tulenevalt saamegi pakkuda soodsamat hinda, kui oled muidu harjunud nägema. Omalt poolt anname lisaks õpetussõnad ning soovitused, et sellega kodus ise suurepäraselt hakkama saada.

Info saamiseks vaata meie blogi lehte. Sealt leiad veel lisaks palju põnevat infot lillede hooldusest, trendidest ning põnevaid lahendusi, kuidas lilli mitmekülgselt kasutada. Kindlasti tasub meie lehel silma peal hoida, sest lisame sinna pidevat uut ja põnevat infot juurde! Et meie uusi postitusi mitte maha magada, pane kindlasti like meie FB lehele, et kõikide uudistega kursis olla.
Kui siiski leiad, et Sa ei soovi lillede puhastamise ja/või kimbu tegemisega tegeleda siis pakume seda lisateenusena. Sellisel juhul teeme Sinu eest kõik vajaliku ära ning Sina saad nautida lillede ilu!
Kui Sul on erisoovid, siis võta meiega julgelt ühendust ning kindlasti leiame üheskoos lahenduse. Saada meile kiri helde@vanhelde.ee ja vastame esimesel võimalusel.
Kui soovid omale koju või kontorisse regulaarselt lilli tellida, soovid üllatada oma pereliikmeid või personali sünnipäevadel siis pakume püsiteenust kuutasulise teenusena. Kirjuta meile, kui tihti ning mis koguses soovid lilli ning tagame, et need oleksid kokkulepitud ajaks soovitud kohta toimetatud. Selle teenuse puhul lähtume Sinust ja Sinu soovidest ning teeme personaalse hinnapakkumise.

Meie e-poe valikust leiad lisaks ka laia valiku trendikatest potililledest ja kodusisustuse detailidest.

Oled alati oodatud!
Liis

Värsked lilled igas kodus igal nädalal!